O nas

Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu instalacji w różnego rodzaju obiektach. Montowaliśmy wentylacje w dużych halach przemysłowych (np.: Aluplast Poznań, Polkolor Piaseczno, baza logistyczno-magazynowa UOS w Łowiczu), lokalach usługowo-handlowych (m.in. Castorama Szczecin, Makro w Szczecinie, CitiBank w Warszawie, Agata Meble: Szczecin, Gdańsk, Kalisz, Płock, Poznań), a także w innego typu obiektach (tj.: Stacja Uzdatniania Wody „Miedwie”, Centrum Wytwarzania Symulatorów Edukacyjnych w Szczecinie, Klub Fitness w Kinie Colosseum).

Realizowaliśmy prace wentylacyjne w lokalach gastronomicznych (m.in. Auto-Port Renice, London Pub i KFC w Szczecinie), budynkach mieszkalnych (m.in.: zespół budynków Garden House), w hotelach (Campanile w Bydgoszczy czy Hilton w Balicach) oraz w wielu innych inwestycjach.

Oferowana przez nas instalacja wentylacyjna i klimatyzacyjna charakteryzuje się wysoką i sprawdzoną niezawodnością. Naszą domeną jest sumienność, pracowitość, terminowość. Powierzone nam zadania są wykonywane z największą dokładnością.

Świadczymy usługi w zakresie:
- prefabrykacji elementów wentylacji,
- montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- kompletacji dostaw materiałowych,
- regulacji instalacji wentylacyjnej i pomiarów skuteczności,
- doboru elementów wentylacji oraz doradztwa,
- montażu okapów, tłumików akustycznych, filtrów powietrza oraz elementów niestandardowych.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski, jak również poza granicami kraju.

Zapraszamy do współpracy!

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Gorzów Wielkopolski, Świnoujście, choszczeński, goleniowski, kołobrzeski, policki, stargardzki, szczecinecki

Obraz
O nas